Rotátory Baltrotors o nosnosti 3 tuny

3t-rotátory-

Jsou jednou z nejvíce populárních produktových řad společnosti Baltrotors. Hydraulické rotátory nacházející se v této kategorii patří mezi “menší” typy rotátorů. Jejich praktické uplatnění je velice široké: hydraulické ruky/jeřáby osazované na traktorové vyvážečky, vyvážečky za čtyřkolky a malotraktory, manipulační hydraulické jeřáby pro práci s drobným odpadem, bio-odpadem, menší stavební stroje – např. v kombinaci s vrtáky, atp. Lze je rozdělit na 3 základní skupiny dle typu montáže (typu uchycení k hydraulické ruce/hydraulickému jeřábu a způsobu uchycení/připevnění pracovního příslušenství (drapáků na kulatinu, polypových drapáků, půdních lopat, atd.):

1) Hřídelové rotátory

– pracovní příslušenství se připevňuje na rotátor nasunutím na hřídel (spodní část) a zajištěním čepem. Horní připojení rotátoru ke konstrukci hydraulické ruky (případně k propojovací části) je zajištěno pomocí pouzdra a čepu nebo pevným připojením ke konstrukci hydraulické ruky.

Do této skupiny patří tyto rotátory: GR3, GR30, GR30Q, GR30A, GR30B, GR30FA-01

Hydraulický rotátor GR10
Hřídelový rotátor GR10

2) Přírubové rotátory

– pracovní příslušenství se připevňuje na rotátor prostřednictvím příruby – “na šrouby” (spodní část). Horní připojení rotátoru ke konstrukci hydraulické ruky (případně k propojovací části) je zajištěno pomocí pouzdra a čepu.

Do této skupiny patří tyto rotátory: GR30PF, GR30PFR, GR3PF

Rotátor pro hydraulickou ruku
Přírubový hydraulický rotátor

3) Rotátory s pevnou montáží

– hydraulický rotátor je pevně připevněn šrouby jak k pracovnímu příslušenství, tak i ke konstrukci hydraulické ruky.

Do této skupiny patří tyto rotátory: GR30FF

Rotátor s pevnou montáží
Rotátor s pevnou montáží

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo poptávku kontaktujte nás prosím na +420 774 021 693 nebo prostřednictvím e-mailu: info@baltrotors.cz

Partnerské weby